Bakshishet në dasma, Big Mamës ia mbushin kokën me para

Artistja e njohur nga Maqedonia, Big Mama, është mjaft aktive dhe ndan me fansat imazhe e video të ndryshme.

LEXO EDHE KETE

E trishtë: Ndahet nga jeta aktori i njohur, ka luajtur në një ndër filmat më të dashur për shqiptarët (EMRI+FOTO)

Big Mama po vazhdon të jetë pjesë e këtyre momenteve, në shumë familje shqiptare, në dasma.Nga një ndejë e fundit Bigu u shfaq e ‘mbuluar’ me para në të katër anët e kokës.

Në imazh vërehen shuma të mëdha parash që artistja kishte marrë si bakshish.Ndryshe ajo është mjaft aktive në aspektin profesional si me koncerte, ashtu edhe me ahengje të ndryshme./Botapress.info/

ngjashme