E trishtë: Ndahet nga jeta aktori i njohur, ka luajtur në një ndër filmat më të dashur për shqiptarët (EMRI+FOTO)

David Warner, aktori i i njohur për rolet e tij në filmat “Titanic” dhe “The Omen”, ka ndërruar jetë të dielën pasi humbi betejën me kancerin. Ai ishte 80 vjeç. Familja e aktorit konfirmoi vdekjen e tij në një deklaratë për BBC. LEXO EDHE KETE MSh-ja blen paracetamol shumëfish më të shtrenjtë sesa që shitet … Vazhdoni me leximin e E trishtë: Ndahet nga jeta aktori i njohur, ka luajtur në një ndër filmat më të dashur për shqiptarët (EMRI+FOTO)