[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Tag Archives: shqipri

Tërmet në Shqipëri

Një lëkundje tërmeti është regjistruar para pak çastesh në qytetin e Durrësit me magnitudë 3.9 të shkallës Rihter, trasnemton Botapress.info Lëkundjet kanë pasur një thellësi prej 2 km dhe ndjerë…