Kjo është videoja e Efit, Luizit dhe Kiarës që po shkon virale në rrjet sot

Një nominim i papritur ka tronditur mbrëmjen e djeshme shtëpinë më të njohur të Big Brother VIP. Kjo pasi e drejta e zgjedhjes iu la Deas në dorë.

Ishtë ajo që vendosi se do të çonte në nominim Efin, Kiarën dhe Luizin, teksa shtëpinë e ka lënë Efi.

Ky vendim ka mërzitur shumë Luizin dhe Kiarën

LEXO EDHE KETE

Luizi përlotet për Efin, publikohen pamjet

Në faqen zyrtare të Instagramit të Efit është publikuar një video e treshes së famshme Kiara, Luiz dhe Efi e cila në më pak se 24 orë ka marrë mbi 1 milion klikime dhe mijëra komente e shpërndarje.

ngjashme