Luizi përlotet për Efin, publikohen pamjet

Nata e kaluar në prime-in e Big Brother Vip Albania nuk shkoi edhe aq mirë për ekipin më të komentuar :Luizi, Kiara dhe Efi. Meqenëse Dea Mishel kishte mundësinë të dërgonte tre persona në nominim, ajo zgjodhi pikërisht ata.Kësisoj, e nominuar nga gara mbeti Efi, diçka që i mërziti shumë publikun dhe banorët. Në rrjete … Vazhdoni me leximin e Luizi përlotet për Efin, publikohen pamjet