Kjo është tifozja që u nxor jashtë për shkak se bënte shqiponjën me duar në stadium

Në rrjetin social “Twitter” është shpërndarë një video ku shihet një tifoze teksa shoqërohet jashtë stadiumit duke bërë shqiponjën.

Insport mëson se kjo tifoze është Anila Mahalla.

LEXO EDHE KETE

Tifozja shqiptare provokon midis serbëve duke bërë shqiponjën – VIDEO

Edhe para fillimit të ndeshjes kanë qarkulluar disa pamje të tjera të konflikteve verbale mes tifozëve shqiptarë dhe atyre serbë.

 

 

ngjashme