Tifozja shqiptare provokon midis serbëve duke bërë shqiponjën – VIDEO

Një tifoze shqiptare e ka bërë shqiponjën, para syve të tifozëve serbë në ndeshjen Zvicër-Serbi. Momentalisht kur po zhvillohet minuta 67′, rezultati është në favor të helvetikëve me rezultat 3-2.

LEXO EDHE KETE

Rekord: Shaqiri shkruan histori, i bashkohet Ronaldos dhe Messit

ngjashme