Gerard nuk mund të rezistonte, ka reaguar ndaj një vargu të këngës së Shakirës

Pasi Shakira goditi Gerard Pique në këngën e saj të re, ish-mbrojtësi i Barcelonës nuk qëndroi mënjanë, duke reaguar.

Ish-bashkëshortja e futbollistit e ka tallur në këngën e saj të re duke thënë se ai e kishte ndërruar orën e tij Rolex me një Casio. Mbrojtësi u përgjigj duke njoftuar një partneritet me markën Casio për projektin e tij King’s League (liga mediatike spanjolle).

Pique tregon orën e tij Casio

Shakira gjithashtu tallej me Pique për tregtimin e Ferrarit me një Renault Twingo (ndoshta një metaforë ku Ferrari është Shakira dhe Twingo është e dashura e re e Gerardit).

Pique ka gjetur se si të shmangë goditjen e këngëtares:

“Kam rregulluar që njëri nga lojtarët të jetë numri 12 që të vijë të dielën me një Twingo i veshur si klloun”.

Ka dyshime se ky lojtar mund të jetë Sergio Aguero. /Botapress.info/

ngjashme