E fundit: Hekuran Murati denoncohet në Prokurori

Partia Demokratike e Kosovës ka dërguar në Prokurorinë Themelorë të Prishtinës kallëzim penal ndaj ministrit të Financave, Hekuran Krasniqi dhe Enis Spahiu, ud Sekretar i Ministrisë së Financave.

LEXO EDHE KETE

Ekskluzive: Mbi 80 mijë euro shmangie tatimi, ky është biznesmeni që e bastisi Dogana

Gazeta ka siguruar Kallëzimin Penal i cili bazohet në mos ekzekutimin e pagave nga këta zyrtarë për mësimdhënësit që morën pjesë në grevë./Botapress.info/

 

ngjashme