.
×
ali-laj-ccedil-i-e-pat-puna-e-bllokut_hd
Ali Lajqi: Nga LDK-ja më larguan, nga AAK-ja u tërhoqa, në VV nuk shkoj, ndoshta formoj parti të re!
z_1436449616-4455072
Drejtori i HandiKOS-it: Nuk e përkrahim Kryetarin diskriminues të Malishevës
foto (3)
Greqisë po i ikën ora, afati i fundit e martja
Kryetari-i-Kuvendit-Kadri-Veseli-dhe-ambsadorja-amerikane-në-Kosovë-Tracey-Ann-Jacobson.-650x358
Vesli priti në takim lamtumirës ambasadoren Jacobson
Policia_Durres
Xhirime nga kamerat e sigurisë, ja si u grabit banka në Durrës (Video).Ekskluzive