Xhuli surprizohet me një buqetë me lule nga qielli

Nëse keni menduar se befasia nga qielli ishte vetëm për Artanin, gaboheni!Edhe konkurrentja tjetër e formatit televiziv “Big Brother VIP Kosova”, Xhuli ka pranuar gjatë mëngjesit të sotëm një surprizë goxha të këndshme.

Një buqetë me lule dhe e mbushur me trëndafila të kuq ka “rënë” nga qielli enkas për Xhulin. Ky gjest duket se i pëlqeu asaj pafund.

ngjashme