Vildane Zeneli publikon video gjysmë e zhveshur

Modelja e njohur, Vildane Zeneli njihet për pozat e saj atraktive të cilat i sjell vazhdimisht në rrjetet sociale.

Së fundmi modelja në Instastoryn e saj ka publikuar një video në të cilën shihet duke pozuar para pasqyrës.

E veshur me një kostum shumë-ngjyrësh, modelja ka vënë në pah trupin e saj të tonifikuar.Modelja aktualisht jeton në ShBA.Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale duke ndarë imazhe nga jeta e saj profesionale dhe ajo private./Botapress.info/

VIDEO

ngjashme