“Të lidhi për shtylle” – Pushuesin në Durrës e kërcënojnë veç pse u ul në karrige buzë plazhit

Një pushues në Golem është përballur sot me një situatë shumë të pakëndshme dhe të rrezikshme.Gjersa ai ishte ulur në një karrige të vendosur në bregun e detit, një person vije dhe i kërkon në formë agresive të çohet nga aty.

LEXO EDHE KETE

Pas të nxehtit afrikan, stuhitë bëjnë namin! Breshëri 10 cm shkatërron makina dhe banesa (VIDEO)

Ai madje e fyen dhe kërcënon pushuesin.Gjithë këtë moment, ai e ka incizuar me telefon dhe e ka denoncuar në median shqiptare, “Joq Albania”.

Denoncimi i plotë:

Prsh JOQ! Ka dhe me keq, pa shtru peshqirë, n’buze Golemit. Me tha largohu se o zon private, rrezik vitin tjeter do i vejne gardh edhe zones se ujit te Detit. Eshte nje subjekt privat ne zonen e Golemit , prane Porta Kavales, ku k’to dite te fundit ndertoi nje bar ne zonen e reres ku vjet kjo zone ishte zone publike. Faleminderit. /Botapress.info/

ngjashme