Sulmohet mjeku në Gjilan, kjo është arsyeja

Një mjek është sulmuar fizikisht nga dy persona në Gjilan, duke i shkaktuar lëndime, për shkak të dyshimit për trajtim të pandërgjegjshëm mjekësor.

Polica ka arrestuar dy personat e dyshuar, si dhe mjekun, për shkak të dyshimit se ka kryer veprën trajtim i pandërgjegjshëm mjekësor.

LEXO EDHE KETE

I riu ia zë pritën ish të dashurës dhe e rrah në mes të rrugës në Fushë Kosovë, shkak xhelozia 

Mjeku po ashtu ka pranuar tretman mjekësor. Rasti ka ndodhur në rrugën “Mulla Idrizi”./Botapress.info/

ngjashme