Plas sherri mes të afërmve të dhëndrit dhe nuses, shkaku ishte kënga e valles (Video)

Një ngjarje e çuditshme ndodhi gjatë mbrëmjes së djeshme në një lokal dasmash në Stamboll.Ndërkohë që çifti po kërcente, plasi një përleshje fizike mes të afërmve të nuses dhe të dhëndrit.

Mediat raportojnë se shkaku i sherrit ishte një mosmarrëveshje për këngën që do të vendosej nga DJ.

LEXO EDHE KETE

Moment i sikletshëm për gazetaren, rrëzohet gjatë emisionit

Nga pamjet duket se sherri ka qenë i egër, me grushte dhe shkelma, përfshi edhe karriget. /Botapress.info/

 

 

ngjashme