Olluri ironizon me Kurtin dhe Berishajn: Për këto dy vite, këta dy burra dhanë më të mirën e tyre

Drejtori i Gazetës Insajderi, Parim Olluri,ka komentuar dy vjetorin e marrjes së qeverisjes së vendit nga Albin Kurti.

Përmes një postimi në Facebook, Olluri ka ironizuar me kryeministrin Kurti dhe ambasadorin e Kosovës në Kroaci, Martin Berishaj i cili është akuzuar së është përfshirë në një skandal të madh financiar.

Sot me 22 mars behen dy vite nga mandatimi i Qeverise Kurti. Keta dy burra qe drejtuan kete qeveri dhane me te miren prej tyre gjate ketyre dy viteve, por nuk shenuan asnje sukses”, ka shkruar Olluri.

 

ngjashme