Një 14-vjeçar sulmohet nga “bandat kriminele” në Veri

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, ka njoftuar nga Mitrovica se një i ri shqiptar është sulmuar nga “bandat kriminale”.

“Rreth orës 14:00 një 14 vjeçar është sulmuar nga bandat kriminale duke shkuar në Lagjen ku po banon, në Kroin e Vitakut”, ka thënë Sveçla.

LEXO EDHE KETE

Nisin reduktimet e rrymës në Kosovë

Sveçla ka njoftuar se i riu e ka marrë trajtimin e nevojshëm tashmë, dhe nuk ka lëndime të rënda./Botapress.info/.

ngjashme