Nata ndërrimit të viteve sipas horoskopit për secilën shenjë

Fundi i një viti përfundon me Merkurin retrograd, i cili shkon retrograd më 29 dhjetor!

Sigurisht që na sjell konfuzion në komunikim, ndaj mund të ndodhë që organizimi i takimit të ndryshojë për një minutë në orën 12:00.

Përveç kësaj, të gjithë duhet t’i kushtojmë vëmendje mënyrës së komunikimit, sepse mund të ndodhin vërtet debate dhe prishje serioze, veçanërisht në marrëdhëniet me partnerin.

Dashi

Relaksohuni për natën më të çmendur, përqafoni miqtë tuaj të dashur dhe mos mendoni për punën!

Demi

Mundohuni të kaloni mirë ashtu siç dëshironi! Ju dhuruat gjithë vitin si dhuratë për të tjerët – këtë natë jepini vetes.

Binjakët

Vishni fustanin më të bukur, ngrini flokët, nxirrni qafën dhe hyni në vitin e ri 2023 me një gotë verë dhe buzëqeshjen më të bukur.

Gaforrja

Bëhuni rehat. Nëse doni një festë të çmendur, qëndroni deri në agim! Nëse dëshironi një atmosferë të ngrohtë familjare, përpiquni ta bëni atë, por në radhë të parë, jini ju!

Luani

Kapni, dominoni, joshni! Je ti, dhe kjo është nata jote. Flirtoni, por mos i kaloni kufijtë nëse jeni të zënë, nëse nuk jeni – nuk ka kufij!

Virgjëresha

Në datën 29 lërini në një sirtar të gjitha letrat, detyrimet, planet. Deri më datën 31 relaksohuni, bëhuni gati, vishuni bukur dhe drejtohuni në qytet!

Peshorja

Nëse jeni beqarë, prisni një telefonatë ose një takim me një person të së shkuarës. Nata e Vitit të Ri ju sjell momente të bukura.

Akrepi

Këshilla është që këtë herë të fikni intuitën, të përqafoni partnerin dhe të mos keni shpërthime xhelozie sepse mund të çojnë në një grindje serioze dhe ndarje.

Reklama

Shigjetari

Nëse keni mundësi, shkoni në një mini pushime! Nëse nuk keni ose nuk dëshironi, thjesht sillni një humor të mirë, harroni shqetësimet tuaja dhe vërtet përpiquni të kaloni një kohë të mirë. Lërini shqetësimet dhe detyrimet tuaja për vitin e ardhshëm.

Bricjapi

Në natën e ndërrimit të viteve do të jeni në qendër të vëmendjes, energjia juaj do të jetë joshëse dhe disa Bricjap mund të përjetojnë pasion të paimagjinueshëm!

Ujori

Një natë që do të karakterizohet nga emocionet. Nëse jeni vetëm, takoni personin e fatit! Yjet ju thonë të bëni një dëshirë sepse do t’ju realizohet!

Peshqit

Do dominoni me pamjen, shtatin dhe energjinë. Kudo që të shkoni, ju pret një natë magjike. Nëse keni kohë që flirtoni me një person të caktuar, tani keni një natë pasionante me të!

ngjashme