Merr flakë një veturë në Rrugën e Kombit

Një veturë është përfshirë nga flakët në Rrugën e Kombit. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm. Burime bëjnë me dije se nuk ka persona të lënduar, por, nuk dihen ende shkaqet e ngjarjes.

Policia dhe zjarrfikësja ndodhen në vendin e ngjarjes duke punuar për zbardhjen e shkaqeve. /Botapress.info/

LEXO EDHE KETE

Shpërndarja e pakove nga Qeveria e gabueshme, ekspertët kërkojnë masa afatgjate

ngjashme