Kjo është 11-shja startuese e Zvicrës për ndeshjen kundër Serbisë

Është publikuar formacioni zyrtare i Zvicrës, për ndeshjen ndaj Serbisë.Zvicra kërkon biletën për fazën tjetër sot ndaj serbëve.

Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri luajnë për fitore dhe kualifikim tutje sot.

Ndeshja në mes tyre fillon nga ora 20:00.

FORMACIONI 👇

ngjashme