“Këqyrëm në sy kur flet”, debat i ashpër Gashi- Matoshi

Teksa është diskutuar rasti i zv.kryeministrit Besnik Bislimi në emisionin Politiko, ka ndodhur një debat i ashpër mes dy komentatorëve politik, Halil Matoshi dhe Blerim Gashi.

Gashi: “Problemi i zotrit Matoshi është që s’po i pëlqën zotri Bislimi, e ka nifar inati se koka Bislimi, a e patë qysh reagoi kur tha ka mbet Bislimi me shku”.

LEXO EDHE KETE

Tre të lënduar nga një aksident në fshatin Trudë

Matoshi: “Nuk thash qishtu, Gashi! Mos keq interpreto të lutem dhe kqyrëm në sy kur flet”.

Gashi: “Po çka po nxehesh?”./Botapress.info/

ngjashme