Grushte dhe shkelma, plas sherri në after party-n e miseve (VIDEO)

Konkursi Miss Sri Lanka është zhvilluar në South Beach, Nju Jork, SHBA me Angelia Gunasekara që fitoi titullin.

Pas ngjarjes, u mbajt një after party, për të cilin biletat ishin shitur edhe për publikun. Gjatë festës shpërtheu një përleshje e tmerrshme në të cilën morën pjesë disa persona, mes tyre edhe gra.

LEXO EDHE KETE

Vdes aktori i njohur

Videoja e përleshjes u bë virale në rrjetet sociale dhe ngjalli reagime të forta nga publiku si në Sri Lanka ashtu edhe në Nju Jork.

Menjëherë pas kësaj, në një deklaratë në Nju Jork, komiteti organizativ i konkursit tha se pas përfundimit të ngjarjes kryesore, disa të ftuar u përfshinë në një përleshje jashtë vendit të ngjarjes, duke theksuar se incidenti nuk kishte asnjë lidhje me konkursin.

ngjashme