Getoar Selimi: Kur lindi vajza zbulova për sëmundjen time

I ftuar sot në “Zemër Luana”, për herë të parë Geti ka treguar se teksa Marget po lindte ai ka zbuluar për një sëmundje të tij. Reperi tregoi se sot është gjithçka në rregull, ama në momentin e parë që ka marrë Marget në krah mori shumë forcë për ta kaluar këtë vështirësi.

LEXO EDHE KETE

Ndihet i vetmuar pa të në shtëpi, Efi ka një mesazh për Luizin nga jashtë

“Në ditën kur ka lindur Marget, mësova për një sëmundje timen dhe ka qenë paksa e vështirë për mua. Por në momentin kur kam marrë Margetin në duar, edhe pse ishte dita që mësova për sëmundjen, thashë çdo gjë do shkoj në rregull. Në momentin që pashë Marget i premtova vetes që çdo gjë do shkojë mirë”, tha Geti./Botapress.info/

ngjashme