Getinjo shpërthen ndaj Xhulit, publikon edhe një audio-incizim

Kanë vazhduar përplasjet ditën e sotme mes Xhulit dhe Vivien në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova. Mes tjerash, në një moment, Xhuli i ka përmendur faktin që nuk ka shtëpi në Tiranë.

Në mbrojtje të Vivit ka dalur Getinjo.

Ai në “Instagramin” e tij ka shkruar .

“Hahaha, Vivi është rritur pa baba dhe ska pasur as vëllezër as as sen. Edhe boll e ka fituar një djalë si unë. E ti Xhuliana Nura si feministe marre për këto fjalë me ja thonë një njëriu por hajt se ngadalë ngadalë kanë me e pa njerëzit kush je”, është shprehur Geti.

Por, ai ka publikuar edhe një audio-incizim të bërë kohë më parë ku Xhuli i kishtë kërkuar Getit që të dilnin për kafe.

Këtë storie ai e fshiu pas katër minutave.

ngjashme