Getinjo për puthjen me Vivienin: Ishte e lehtë por me ndjenja

Sonte u shfaq një përmbledhje e momenteve romantike në mes të Getinjos dhe Vivienit. Banorët mbetën gojë hapur, kur panë se dyshja kishin shkëmbyer edhe puthje mes vete.

Getinjo për puthjen tha se ishte e lehtë por me ndjenja.

LEXO EDHE KETE

Stresi tregon arsyen pse hoqi dorë nga Gresa

Ishte puthje e lehtë por me ndjenja. Najs shumë u kënaqa une Din, mu nuk më vjen marred he s’kom kompelkse me I tregu gjithë shikuesve që gjë keq s’kemi bë. Nuk jemi duke bërë gjëra negative”, ka thënë ai./Botapress.info/

 

 

ngjashme