E fundit: Tërmet i fuqishëm në Shqipëri

Një tërmet ka goditur para pak minutash vendin tonëShqipëria Ime mëson se magnituda e këtij tërmeti ka qenë 3.4 në shkallën Rihter dhe me një thellësi fokale prej 2 kilometër

Epiqendren e kishte në Xhuxhë, Lezhë Deri tani nuk ka raportime për dëme materiale apo në njerëz!/ Botapress.info/

ngjashme