[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Gjendet pa shenja jete një person në PrishtinëBotapress 29 Tetor – Policia e Kosovës njofton se një person është gjendur i vdekur në Prishtinë.Informatën policia e ka marrë rreth orës 18:10.

Vdekja e personit u konfirmua nga ekipet shëndetësore.

“Rreth orës 18:10, policia ka pranuar një informatë lidhur me një vdekje të dyshimtë në Prishtinë. Pas njoftimit, njësitet policore menjëherë kanë dalë në lokacion dhe janë informuar edhe ekipet e nevojshme emergjente. Ekipi shëndetësore ka konfirmuar vdekjen e personit, përderisa veprime tjera policore lidhur me rastin janë në proces”, ka thënë Daut Hoxha nga Policia e Kosovës.

Menu Title