[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Tag Archives: Angli

LIVE: Kosova – Anglia

Botapress, 16 Nentor-Ka startuar ndeshja në ‘Fadil Vokrri’ Kosova dhe Anglia do t’i përmbyllin eliminatoret për ‘Euro 2020’ me ndeshjen në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, ku ‘Dardanët’ kanë premtuar dhe do…