Pulmologu kosovar: Ata që infektohen me COVID-19, i kanë 5 ditë izolim të detyrueshëm

Vetëm në 24 orët e fundit janë shënuar edhe 1793 raste të reja, andaj edhe numri i rasteve aktive ka kaluar shifrën prej 8 mijë. LEXO EDHE KETE Kosova lë pacientët pa trajtim shëndetësor – nuk shlyen borxhet milionëshe ndaj spitaleve private “Aktualisht gjendja me Covid-19 në vendin tonë është nën kontroll dhe nuk ka … Vazhdoni me leximin e Pulmologu kosovar: Ata që infektohen me COVID-19, i kanë 5 ditë izolim të detyrueshëm