Plas skandali: Trajneri i skuadrës së njohur dhunon fizikisht bashkëshorten në mes të rrugës (VIDEO)

E pabesueshme ajo që ka ndodhur me trajnerin e skuadrës së Neftçi Baku, Laurentiu Regenkampf dhe ish-bashkëshorten e tij, njëkohësisht agjente futbolli, Anamaria Prodan! Ish-çifti nga Rumania nuk janë përmbajtur dhe janë përleshur fizikisht në mes të rrugës, me trajnerin që ka goditur me shuplakë dhe grushte ish-gruan e tij.Sipas mediave rumune, pas kësaj dhune … Vazhdoni me leximin e Plas skandali: Trajneri i skuadrës së njohur dhunon fizikisht bashkëshorten në mes të rrugës (VIDEO)