Plas skandali: Trajneri i skuadrës së njohur dhunon fizikisht bashkëshorten në mes të rrugës (VIDEO)

E pabesueshme ajo që ka ndodhur me trajnerin e skuadrës së Neftçi Baku, Laurentiu Regenkampf dhe ish-bashkëshorten e tij, njëkohësisht agjente futbolli, Anamaria Prodan!

Ish-çifti nga Rumania nuk janë përmbajtur dhe janë përleshur fizikisht në mes të rrugës, me trajnerin që ka goditur me shuplakë dhe grushte ish-gruan e tij.Sipas mediave rumune, pas kësaj dhune të dy janë shoqëruar drejt komisariatit dhe kanë marrë urdhër mbrojtjeje.

Anamaria Prodan thotë se trajneri Regenkampf ka qenë i dehur dhe ka hyrë me dhunë në shtëpi duke e kërcënuar dhe duke e shtyrë.Nga pamjet shihet sesi Laurentiu Regekampf e godet vazhdimisht në fytyrë.

Pamje të tmerrshme të cilat u bënë menjëherë virale në rrjet./Botapress.info/

ngjashme