Pamje të rënda nga vendi ku u privua një person në Klinë

Një vrasje e rëndë ka tronditur mbrëmjen e sotme Klinën, ku një person ka mbetur i vrarë dhe një tjetër i plagosur nga një gjuajtje me armë. Siç raportojnë mediat lokale atje, i vrari dhe i plagosuri janë vëllezër mes vete.Gjithashtu janë publikuar edhe fotografi dhe video nga vendi i ngjarjes ku shihet toka e … Vazhdoni me leximin e Pamje të rënda nga vendi ku u privua një person në Klinë