Osmani e informon ish-Sekretarin amerikan Kerry për sigurinë në Kosovë

Presidentja Vjosa Osmani është takuar me ish-Sekretarin amerikan të Shtetit, John Kerry, në Konferencën e Kombeve të Bashkuara për Ndryshimet Klimatike. Osmani tha se me të ka folur edhe për çështjen e sigurisë në veri të vendit dhe për rëndësinë që ka udhëheqja e SHBA-së në këtë drejtim. LEXO EDHE: Bajra: Qeveria populiste edhe në … Vazhdoni me leximin e Osmani e informon ish-Sekretarin amerikan Kerry për sigurinë në Kosovë