E dhimbshme: Aksidenti tragjik i merr jetën shqiptarit në Itali

Një 60 vjeçar shqiptar ka humbur jetën në një aksident në Itali. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Teramo, transmeton Botapress.info Agron Gjata, banues në Controguerra tentoi të parakalonte me Nissan Juke-n e tij por preku një furgon dhe u përmbys disa herë. Më pas mjeti i 60 vjeçarit u përplas me një tjetër makinë. LEXO … Vazhdoni me leximin e E dhimbshme: Aksidenti tragjik i merr jetën shqiptarit në Itali