E dhimbshme: Aksidenti tragjik i merr jetën shqiptarit në Itali

Një 60 vjeçar shqiptar ka humbur jetën në një aksident në Itali. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Teramo, transmeton Botapress.info

Agron Gjata, banues në Controguerra tentoi të parakalonte me Nissan Juke-n e tij por preku një furgon dhe u përmbys disa herë. Më pas mjeti i 60 vjeçarit u përplas me një tjetër makinë.

LEXO EDHE KETE

Gripi sezonal bën “kërdinë” në këtë shtet, 1 milion të infektuar në 7 ditë

Mediat italiane shkruajnë se 60 vjeçari ndërroi jetë gjatë rrugës për në spital, transmeton Botapress.info

ngjashme