Ambasadori Zemaj uron NATO-n për ditën e themelimit të saj

Ambasadori për marrëdhënien e Kosovës në NATO, Astrit Zemaj, përmes një postimi në Facebook ka uruar NATO-n për ditën e themelimit të saj, shkruan Botapress.info Ambasadori Zemaj gjithashtu shprehi falenderimin e tij në emer të popullit të Kosovës për intervenimin që NATO bëri kundër Jugosllavisë për ndaljen  e gjenocidit  dhe spastrimin etnik./Botapress.info/. Ky është postimi i … Vazhdoni me leximin e Ambasadori Zemaj uron NATO-n për ditën e themelimit të saj