[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Zyrtari i Gjykatës Themelore i quan “shkina” 3 femra në Prishtinë (FOTO)Një qytetare e Prishtinës ka shprehur mllefin e saj në facebook ndaj një zyrtari të Gjykatës Themelore, i cili ka ofenduar atë dhe dy femra tjera duke i quajtur “shkina”.

Në parkingun e QKUK-së zyrtari i Gjykatës Themelore i kishte bllokuar rrugën dy makinave ku në njërën prej tyre ndodhej edhe qytetarja në fjalë e cila është shtatëzënë./sovrani

Ja dhe postimi i plotë:

gea