[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

ZYRTARE: Ja cili televizion e transmeton duelin Joshua-Klitschko 

Në ora 18-30 zhvillohet super meçi i boksit ku do të takohen Anthony Joshua dhe Wladimir Kltschko.

Ky duel zhvillohet në stadiumin “Wembley” i cili ka kapacitet prej 90 mijë ulëseve shkruan GazetaBlic.com

Ndërkohë këtë super duel keni mundësi të shikoni në platformën ipko në kanalet e super sport.