[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

“Zot falja” Sinan Vllasaliut (Video)Sinan Vllasaliu sapo ka publikuar hitin e tij të ri. “Zot falma” quhet projekti i ri muzikor i përcjellur me videoklip.

 

 

Klipin e këngës e ka bërë “Max Productions”. Si zakonisht Sinan është i njohur për hite dhe kjo këngë premton të jetë e radhës e tillë.
Pavarësisht viteve Vllasaliu mbet një nga më të kërkuarit e estradës dhe shquhet për performancat e tij fantastike në interpretim live.