[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Zjarr i madh në TiranëNjë zjarr i përmasave të mëdha ka rënë mbrëmjen e sotme në një magazinë në Tiranë.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Sabaudin Gabrani”. Në vendngjarje kanë shkuar tre automjete zjarrfikëse. Shkaqet e zjarrit nuk dihen ende, si dhe nëse ka të lënduar në njerëz apo jo.