[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Zhvishet Xhensila Pere (Foto)Ish-banorja e Big Brother së fundi ka postuar një koleksion fotografish ku ka nxjerrë gjoksin pothuaja lakuriq.

Ajo këtë koleksion fotografishë e ka bërë në shoqëri më dy djem simpatik duke i dhënë sharm dhe vlera këtij koleksioni të fundit fotografishë, raporton Botapress.

16238005_1205244742922132_1105055461_n16216171_1205252892921317_1137231270_n16237933_1205252906254649_480464862_n