[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Zhvishet modelja shqiptare, publikon foto topless (Foto)Modelja me origjinë shqiptare Tika Camaj ka publikuar një foto në Instagram në të cilën shfaqet topless.

Ajo është një nga modelet më seksi me origjinë shqiptare dhe diçka të tillë e ka treguar gjithnjë me postimet e saj, transmeton Express.

Ja si i ekspozon hiret këtë herë.

auto_kkk_1485629828-81424201485634590