Zhduket një e mitur në Gjilan

Një grua ka raportuar në polici se vajza e saj e mitur është larguar nga shtëpia në Gjilan dhe nuk di gjë për të. Nëna e vajzës kishte raportuar se vajza e saj e mitur ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj Rasti është duke u hetuar. LEXO EDHE KETE Digjet një … Vazhdoni me leximin e Zhduket një e mitur në Gjilan