[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Zbulohet vajza seksi e Manjola Nallbanit. E quajnë ‘Megan Fox’ shqiptar (Foto) 

Ajo është një nga këngëtaret më të pëlqyera në vendin tonë dhe gjithashtu etiketohet shpesh edhe për bukurinë e saj fizike.

 

Këngëtarja Manjola Nallbani është nënë e dy vajzave Megit dhe Sindit. Megi aktualisht jeton jashtë vendit, ku ka kryer dhe studimet e larta.

 

Por ajo çka vihet re është bukuria e vajzës e trashëguar padyshim nga nëna e saj. Në rreth shoqëror Megin e kanë etiketuar shpesh si aktoren e njohur hollivudiane “Megan Fox”. Ndërkohë po ju sjellim disa nga fotot e saj.