[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Zbulohet kush e kaloi natën me Morena Tarakun (Foto)Këngëtarja dhe modelja e njohur Morena Taraku në rrjetet sociale, kë sjellë fotosesionin e saj të fundvitit.

Ky fotosesion siç dukët është bërë në shtratin e saj të ngrohtë.

Të gjithë priten se një mashkull do të shfaqët pranë saj në pozitat më tërheqëse që ajo ka pozuar, por jo!

Janë vetëm arushat e saj të cilët ishin pjesë e këtyre fotografive seksi të Morena Tarakut.MORENA FOTO