Zbulohen identiteti i personave që dyshohet se kërcënuan kryetarin Shaqir Totaj

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj, gjatë ditës së djeshme ka qenë cak i kërcënimeve nga dy qytetarë, të cilët si rezultat i denoncimit të rastit në organet e hetuesisë, janë arrestuar dhe kanë përfunduar në ndalim policor, raporton Gazeta Sinjali. Sinjali mëson ekskluzivisht se dy të dyshuarit janë Faik Kryeziu 56-vjeçar dhe Hekuran Gashi 29-vjeçar. Burimet … Vazhdoni me leximin e Zbulohen identiteti i personave që dyshohet se kërcënuan kryetarin Shaqir Totaj