[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Zafir Berisha: Skenarët e Hashim Thaçit, të rrezikshme për KosovënDeputeti i Nismës, Zafir Berisha thotë se skenarët e Presidentit Hashim Thaçi, janë të rrezikshme për Kosovën. Sipas tij, qytetarët e Kosovës, nuk duhet të qëndrojnë indiferent ndaj këtyre skenarëve.

JJa postimi në Facebook

Cili është skenari radhë i H.TH pas ati të 25 korrik 2011 i cili justifikoi fillimin e bisedimeve nënshtruese me Serbin?

Muri, treni etj, jan veprime e radhës të Serbis në raport me Kosovën të cilat mendoj se avansoin ,,projektin,, për coptimin e vendit ton, ku padyshim Hasha i Burojes është akter i ktyre skenarve…

Se Kosova është në një rrugë pa kry, kjo sdo komentë.

Por shtrohet pytja a duhet ne të qëndrojm indiferentë ndaj këtyre të zezave që po i vije Kosovës nga Hashimi e Isa…?

Natyrisht se jo, prandai duhet të mobilizohemi që t,i ndalim skenarët e rrezikshëm për Kosovë dhe rajonin që vin nga zyrtarë të papërgjegjëshëm në institucione.
Zafa