[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Xhesika Ndoji kërcënon biznesmenin, ja si do të paguajë atë që më bëri (Foto)Këngëtarja Xhesika Ndoji ëshët pyetur nga moderatori Arjan Çani në lidhje me raportin e saj me biznesmenin nga Maqedonia.

Këngëtarja ka mohuar këtë lidhje madje ka kërcënuar se ai do ta paguajë për këtë mashtrim.

“Ai nuk do rrihet, por da ta pësojë shumë keq. Ai ka qenë që ka nxjerrë fotot. Do ta marrësh vesh dhe ti. Nuk do ti nodhë gjë e keqe, thjesht do ndodhë ajo që kam menduar unë,” – thotë Xhesika.