Xhelozia mollë sherri mes çiftit në Fushë Kosovë, burri e rrah gruan me shuplaka e shqelma

    Dyshimet për tradhti dhe xhelozia bëhen shpesh shkaktarë të dhunës që përjetojnë gratë në Kosovë nga partnerët e tyre apo edhe anëtarët e tjerë të familje. Një rast i tillë ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në një familje në Fushë Kosovë. Sinjali mëson se rastin e ka denoncuar gruaja, e cila ka … Vazhdoni me leximin e Xhelozia mollë sherri mes çiftit në Fushë Kosovë, burri e rrah gruan me shuplaka e shqelma