Xhaka ka zemrën e luanit!! Kapet me bankën rezervë të Serbisë – nuk i trembet syri fare

Një përplasje ka ndodhur mes të Granit Xhakës dhe bankës rezervë të Serbisë  Kjo përplasje ndodhi rreth minutës së 65’të të takimit, ku edhe Granit Xhaka nuk u zmbraps fare nga provokimet e serbëve, duke iu thënë të rrinë në vendin e vetë.

VIDEO:

Ndeshja vazhdoi pas disa minutash, ku edhe gjyqtari ndali më të keqen.

Ndryshe, Zvicra është në avantazh prej 3-2 ndaj Zvicrës.

ngjashme